معرفی ویژگی های آنتی ویروس نود 32

آنتی ویروس ESET در چهارنسخه موجود است که هر کدام به تدریج ویژگی های بیشتری را ارائه می دهند. اینها آنتی ویروس، اینترنت سکیوریتی، اسمارت سکیوریتی پریمیوم “خرید لایسنس نود 32” و اندروید هستند.

ویژگی های موجود در همه اشتراک ها

اسکن قلب هر برنامه آنتی ویروس است. ESET از گنجاندن ویژگی اسکن سریع مرسوم خودداری کرد، در عوض فقط «اسکن هوشمند» و «اسکن سفارشی» را ارائه کرد. با دومی، می توانید اسکن ها را پیکربندی کنید و پروفایل های اسکن ایجاد کنید. همچنین امکان اسکن حافظه خارجی مانند حافظه های USB یا هارد دیسک و اجرای آخرین اسکن انجام شده وجود دارد.

اسکن های زمان بندی

ESET زمان‌بندی اسکن را پیچیده‌تر از برنامه‌های دیگر ارزیابی می‌کند. “Scheduler” آن در منطقه “Tools” است. با این کار می‌توانید «اسکن‌های درخواستی» را در زمان مشخصی اجرا کنید. ما مطمئن نیستیم که چرا ESET این اسکن را از سایر اسکن‌ها جدا کرده است، اما یافتن آن ارزش ناراحتی را دارد. می‌توانید فعالیت‌های دیگری مانند بررسی فایل‌های راه‌اندازی سیستم یا راه‌اندازی یک برنامه خارجی را برنامه‌ریزی کنید و آن‌ها را به عوامل دیگری مشروط کنید.

حفاظت در زمان واقعی و باج افزار

حفاظت بلادرنگ را نیز می‌توان در اینجا پیکربندی کرد، با گزینه‌هایی برای انتخاب دیسک‌ها یا پارتیشن‌هایی که در صورت وجود شرایط خاص باید اسکن شوند. در صورت تمایل، فرآیندها را می توان به صورت دستی از اسکن نیز معاف کرد.

حفاظت از باج افزار در تمام بسته های اشتراک ESET گنجانده شده است. “Ransomware Shield” آن از گروگان گرفتن داده های شما توسط ویروس ها و سایر بدافزارها جلوگیری می کند. ضد فیشینگ، که وب‌سایت‌های فریبنده را مسدود می‌کند، با تمام برنامه‌های اشتراک استاندارد نیز ارائه می‌شود.

حفاظت از ایمیل و اینترنت

نرم افزار ویندوز ESET همچنین دارای ماژول های حفاظت از سرویس گیرنده ایمیل و دسترسی به وب است. اینها به شما کنترل زیادی بر روی آنچه اسکن می کنند و نحوه خنثی کردن تهدیدات را به شما می دهد. گزینه‌های زیادی ارائه شده‌اند که به لطف چیدمان آن‌ها در منوهای فرعی راحت، می‌توان آن‌ها را جستجو کرد. اگر علاقه ای به سرهم بندی ندارید، می توانید به سادگی ماژول ها را روشن یا خاموش کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های ESET که همه مشترکین می‌توانند از آن بهره ببرند، «حالت بازی» است که عملکرد را هنگام اجرای برنامه‌ها در تمام صفحه (مانند بازی‌ها یا ارائه‌ها) بهینه می‌کند. همچنین “اسکنر UEFI” وجود دارد که سیستم شما را از نظر بدافزار پنهان در فایل های بوت ویندوز بررسی می کند.

ویژگی های اشتراک امنیت اینترنت

از ویژگی های امنیت اینترنت می توان به مرورگر یکپارچه ESET اشاره کرد. این برای پرداخت های امن بانکی و آنلاین عالی است و همچنین به طور جامع تری از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. در قسمت تنظیمات پیشرفته، می‌توانید تعیین کنید که کدام وب‌سایت‌ها باید به‌طور خودکار در مرورگر امن باز شوند و برنامه چه زمانی اجازه درخواست کند. شناسایی خودکار وب سایت های بانکی، مانند مرورگر Kaspersky، ارائه نمی شود.

با مرورگر ESET تجارت آنلاین را ایمن تر انجام دهید.